Hoofdmenu

Gorinchem Beweegt

Stadhuisplein 1
4205AZ Gorinchem

Hulp nodig?
Telefoon: 0183 - 65 94 25

Hoofdcontent

Gorinchem Beweegt

Gorinchem Beweegt zet breed in op sportstimulering, gezonde leefstijl, cultuureducatie en het versterken van burgerinitiatieven. Gorinchem Beweegt bestaat uit een aantal Buurtsportcoaches, Beweegcoaches, een Eventcoach en Verenigingsadviseurs, begeleid en ondersteund door beleidsmedewerkers en programmaondersteuning.

Buurtsportcoaches
Elke wijk heeft zijn eigen Buurtsportcoach, die op basis van wensen en behoeften van partners, aanbieders en burgers, advisering op maat biedt. De Buurtsportcoach brengt partijen uit de wijk samen en helpt nieuwe initiatieven op weg. Het doel is om de advisering en ondersteuning af te bouwen en de initiatieven op eigen kracht verder te laten ontwikkelen. Iedere sportvereniging is gekoppeld aan één van de Buurtsportcoaches, die vanuit de rol van Verenigingsadviseur ondersteuning biedt.

Beweegcoaches
De Beweegcoaches richten zich op de inzet van sport en bewegen als middel om mee te (blijven) doen in de maatschappij. Denk bijvoorbeeld aan ouderen, mensen die een beperking hebben of ervaren, mensen met depressie klachten, mensen met een afstand tot de arbeidsmarkt, etc.

Eventcoach
De Eventcoach coördineert en faciliteert een aantal evenementen in Gorinchem, zoals het Zomerprogramma en de Gorcum Sportmaand. Tijdens deze evenementen krijgen sport- en cultuuraanbieders de mogelijkheid om hun aanbod op een laagdrempelige manier te presenteren aan de inwoners van de stad.

 

Maikel Nijst

Buurtsportcoach Haarwijk-Stalkaarsen & Stagecoördinator

m.nijst@gorinchem.nl

0183 659 402 / 06 22 98 01 18

Corné van Rosmalen

Buurtsportcoach Gildenwijk

c.v.rosmalen@gorinchem.nl

0183 659 431 / 06 57 18 06 17

Sjoerd Boons

Buurtsportcoach Lingewijk & Gorinchem-Oost

s.boons@gorinchem.nl

0183 659 418 / 06 20 13 77 08

Quincy Bartens

Buurtsportcoach Binnenstad & Wijdschild

q.bartens@gorinchem.nl

0183 659 436 

Lotte Blok

Beweegcoach SeniorenFit

l.blok@gorinchem.nl

0183 659 483 / 06 50 03 97 48

Tanja Pijleman

Beweegcoach Meedoen door Beweging

t.pijleman@gorinchem.nl

0183 659 435 / 06 53 75 01 55

Margot Willemse

Eventcoach

 m.willemse@gorinchem.nl

0183 659 414

Maren den Besten

Verenigingsadviseur

m.d.besten@gorinchem.nl

0183 659 683

Mariska de Groot

Programma Ondersteuner

m.degroot@gorinchem.nl

0183 659 425